ECH-U1H102JX5
- 型號描述:
1000 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
- 型號:
- ECH-U1H102JX5
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Termination
- Solder Pads
- Ratings
- Dielectric Material
- Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
- Voltage Rating - AC
- 30V
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Capacitance
- 1000 pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)