首頁 > Panasonic代理商 > ECH-U1C222GX5
影像僅供參考,以產品規格為準
ECH-U1C222GX5
型號描述:
2200 pF Film Capacitor 11V 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric)
型號:
ECH-U1C222GX5
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±2%
Features
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Termination
Solder Pads
Ratings
Voltage Rating - AC
11V
Voltage Rating - DC
16V
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
Capacitance
2200 pF
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)