ECH-U1223JC9
- 型號描述:
0.022 μF Film Capacitor 40V 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
- 型號:
- ECH-U1223JC9
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Capacitance
- 0.022 µF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage Rating - AC
- 40V
- Voltage Rating - DC
- 100V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Package / Case
- 1913 (4833 Metric)
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.102" (2.60mm)