CM1F-R-P-24V
- 型號描述:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 24V
- 型號:
- CM1F-R-P-24V
- 品牌:
- Panasonic Electric Works
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 50
- Packaging
- Bulk
- Features
- Resistor, Sealed - Flux Protection
- Mounting Type
- Through Hole
- Coil Voltage
- 24VDC
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- PC Pin
- Coil Current
- 75 mA
- Coil Type
- Non Latching
- Contact Form
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current)
- 15 A
- Switching Voltage
- 28VDC - Nom
- Must Release Voltage
- 2.4 VDC
- Must Operate Voltage
- 14 VDC