6TPE680MI
- 型號描述:
680 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
- 型號:
- 6TPE680MI
- 品牌:
- Panasonic Industry
數量:
- Capacitance
- 680 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 18mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)