首頁 > Panasonic代理商 > 35SEPF22M+TSS
影像僅供參考,以產品規格為準
35SEPF22M+TSS
型號描述:
22 μF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 35mOhm 5000 Hrs @ 105°C
型號:
35SEPF22M+TSS
品牌:
Panasonic
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Cut Tape (CT)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Polymer
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
0.098" (2.50mm)
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
35 V
Ripple Current @ Low Frequency
130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
2.6 A @ 100 kHz