32SEPF22M
型號描述:
22 μF 32 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 35mOhm 5000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM POLY 22UF 20% 32V TH
型號:
32SEPF22M
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Polymer
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
0.098" (2.50mm)
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.217" (5.50mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
32 V
Ripple Current @ Low Frequency
120 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
2.4 A @ 100 kHz