2R5TPE220MUB
- 型號描述:
220 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 30mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
- 型號:
- 2R5TPE220MUB
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 105°C
- Manufacturer Size Code
- B2
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 2.5 V