25TQC22MYFD
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 60mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
- 型號:
- 25TQC22MYFD
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- General Purpose
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Manufacturer Size Code
- D2
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 25 V