25TQC15MD2
型號描述:
15 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 90mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 15UF 25V 2917
型號:
25TQC15MD2
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
15 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
Type
Molded
ESR (Equivalent Series Resistance)
90mOhm @ 100kHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)