25TDC100MD3
型號描述:
100 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 60mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
型號:
25TDC100MD3
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code
D3L
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Capacitance
100 µF
Voltage - Rated
25 V