25SVPK33M
型號描述:
33 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 35mOhm 1000 Hrs @ 125°C
型號:
25SVPK33M
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
33 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
General Purpose
Ripple Current @ Low Frequency
41 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
820 mA @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Surface Mount Land Size
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)