25SVP6R8M
型號描述:
6.8 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 80mOhm 2000 Hrs @ 105°C
型號:
25SVP6R8M
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Type
Polymer
Capacitance
6.8 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ratings
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Surface Mount Land Size
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)