首頁 > PUI Audio代理商 > AT-1224-TWT-12V-2-R
影像僅供參考,以產品規格為準
AT-1224-TWT-12V-2-R
型號描述:
揚聲器及變頻器 EM 12Vp 2400Hz 85dBA Top Fire
型號:
AT-1224-TWT-12V-2-R
品牌:
PUI Audio
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Frequency
2.4kHz
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C
Sound Pressure Level (SPL)
85dB @ 12V, 10cm
Duration
Current - Supply
40mA
Input Type
Peak-Peak Signal
Operating Mode
Single Tone
Voltage Range
8 ~ 15V
Technology
Electromechanical/Magnetic
Termination
PC Pins
Approval Agency
Ratings
Washable
Port Location
Top
Driver Circuitry
Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max)
0.386" (9.80mm)
Voltage - Rated
12 V