ER34615-19000
- 型號描述:
D Lithium Thionyl Chloride 3.6 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
BATTERY LITHIUM 3.6V D
- 型號:
- ER34615-19000
- 品牌:
- PKCELL
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Box
- Battery Cell Size
- D
- Capacity
- 19Ah
- Size / Dimension
- 1.35" Dia x 2.42" H (34.2mm x 61.5mm)
- Termination Style
- Button Top (Extending)
- Battery Chemistry
- Lithium Thionyl Chloride
- Voltage - Rated
- 3.6 V