80SXE82M+3
- 型號描述:
82 μF 80 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 28mOhm 1000 Hrs @ 125°C
- 型號:
- 80SXE82M+3
- 品牌:
- PANASONIC
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Polymer
- Capacitance
- 82 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 80 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 28mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Features
- Ripple Current @ Low Frequency
- 155 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 3.1 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.512" (13.00mm)