6TPF330MAL
- 型號描述:
330 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 10mOhm @ 100kHz
- 型號:
- 6TPF330MAL
- 品牌:
- PANASONIC INDUSTRIAL DEVICES
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 10mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Manufacturer Size Code
- D3L
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Capacitance
- 330 µF
- Voltage - Rated
- 6.3 V