25SVPG82M
- 型號描述:
82 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 18mOhm 5000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- 25SVPG82M
- 品牌:
- PANASONIC
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Polymer
- Capacitance
- 82 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 18mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Features
- Ripple Current @ Low Frequency
- 187.5 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 3.75 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.236" (6.00mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)