首頁 > Orion Fans代理商 > OE25079-11-1WB
影像僅供參考,以產品規格為準
OE25079-11-1WB
型號描述:
EC風扇 EC Tubeaxial Fan, Dual Speed, 250x78.5mm Round, 115VAC, 0.28/0.5"H20, IP55
型號:
OE25079-11-1WB
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
26.00W
Features
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Round - 250mm Dia
Bearing Type
Ball
RPM
2200 RPM
Air Flow
460.0 CFM (12.88m³/min)
Width
78.50mm
Weight
Operating Temperature
-13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, TUV, UKCA
Ingress Protection
IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type
Motorized Impellers
Noise
55.0dB(A)
Static Pressure
0.500 in H2O (124.5 Pa)