首頁 > Orion Fans代理商 > OD6038-24HHBXC10A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD6038-24HHBXC10A
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 86.0 CFM (2.41m3/min) 4 Wire Leads
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
型號:
OD6038-24HHBXC10A
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
Width
38.00mm
Air Flow
86.0 CFM (2.41m³/min)
Static Pressure
2.950 in H2O (734.8 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Noise
66.0dB(A)
Power (Watts)
30 W
RPM
16000 RPM
Termination
4 Wire Leads
Ingress Protection
Operating Temperature
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)