首頁 > Orion Fans代理商 > OD6025-24HSS
影像僅供參考,以產品規格為準
OD6025-24HSS
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Sealed Sleeve 25.0 CFM (0.700m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
型號:
OD6025-24HSS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type
Sealed Sleeve
RPM
4390 RPM
Air Flow
25.0 CFM (0.700m³/min)
Width
25.00mm
Weight
0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
30.0dB(A)
Static Pressure
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts)
2.8 W