首頁 > Orion Fans代理商 > OD6025-12HB01A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD6025-12HB01A
型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 25.0 CFM (0.700m3/min) 3 Wire Leads
型號:
OD6025-12HB01A
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
RPM
3975 RPM
Air Flow
25.0 CFM (0.700m³/min)
Width
25.00mm
Weight
0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, TUV, UR
Noise
30.0dB(A)
Static Pressure
0.220 in H2O (54.8 Pa)
Power (Watts)
1.8 W