首頁 > Orion Fans代理商 > OD4020-24HB01A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD4020-24HB01A
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 9.0 CFM (0.252m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
型號:
OD4020-24HB01A
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type
Ball
RPM
8190 RPM
Air Flow
9.0 CFM (0.252m³/min)
Width
20.00mm
Weight
Operating Temperature
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
32.1dB(A)
Static Pressure
0.320 in H2O (79.7 Pa)
Power (Watts)
1.72 W