OD4020-12LBXC5
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 3 Wire Leads
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
- 型號:
- OD4020-12LBXC5
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 40mm L x 40mm H
- Width
- 20.00mm