首頁 > Orion Fans代理商 > OD4020-12LB02A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD4020-12LB02A
型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 6.5 CFM (0.182m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
型號:
OD4020-12LB02A
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 40mm L x 40mm H
Width
20.00mm
Air Flow
6.5 CFM (0.182m³/min)
Static Pressure
0.140 in H2O (34.9 Pa)
Features
Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Noise
24.1dB(A)
Power (Watts)
980 mW
RPM
5150 RPM
Termination
3 Wire Leads
Ingress Protection
Operating Temperature
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)