OD4010-24MB02A
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 7.2 CFM (0.202m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD4010-24MB02A
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 40mm L x 40mm H
- Width
- 10.50mm
- Air Flow
- 7.2 CFM (0.202m³/min)
- Static Pressure
- 0.120 in H2O (29.9 Pa)
- Features
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Noise
- 26.3dB
- Power (Watts)
- 1.2 W
- RPM
- 6000 RPM
- Termination
- 3 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)