首頁 > Orion Fans代理商 > OAB22585-11-1WB
影像僅供參考,以產品規格為準
OAB22585-11-1WB
型號描述:
Fan Motorized Impellers 115VAC Round - 225mm Dia Ball 680.0 CFM (19.04m3/min) 4 Wire Leads
鼓風機及離心風扇 AC Motorized Impeller - 115V 225 x 85mm
型號:
OAB22585-11-1WB
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Round - 225mm Dia
Width
85.00mm
Air Flow
680.0 CFM (19.04m³/min)
Static Pressure
2.500 in H2O (622.7 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Motorized Impellers
Features
Permanent Split Capacitor Motor
Noise
75.0dB
Power (Watts)
135W
RPM
3000 RPM
Termination
4 Wire Leads
Ingress Protection
IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Operating Temperature
-40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)