OPB720A-30VZ
型號描述:
Reflective Optical Sensor 0.040" ~ 30.000" (1mm ~ 762mm) Kodak? Paper, White Paper Module
型號:
OPB720A-30VZ
品牌:
Optek Technology/TT Electronics
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Sensing Distance
0.040" ~ 30.000" (1mm ~ 762mm)
Sensing Method
Reflective
Sensing Object
Kodak® Paper, White Paper
Output Configuration
NPN - Open Collector
Sensing Light
Mounting Type
Voltage - Supply
10V ~ 30V