OPB350W062Z
型號描述:
水平感測器 Fluid in-line sensor 0.062" Tube
型號:
OPB350W062Z
品牌:
Optek / TT Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Module, Pre-Wired
Sensing Distance
0.063" (1.6mm)
Sensing Method
Liquid
Mounting Type
Chassis Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Output Configuration
Phototransistor
Response Time
Current - Collector (Ic) (Max)
50 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
30 V
Current - DC Forward (If) (Max)
50 mA