OSTEX230000
型號描述:
23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
TERM BLOCK HDR 23POS 5MM
型號:
OSTEX230000
品牌:
On Shore Technology Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:33 倍增量:1
Type
Header, Male Pins, Partial Shroud
Number of Positions
23
Positions Per Level
23
Number of Levels
1
Pitch
0.197" (5.00mm)
Header Orientation
Vertical
Plug Wire Entry
Termination Style
Solder
Mounting Type
Through Hole
Current - IEC
Voltage - UL
300 V
Wire Gauge or Range - AWG
Wire Gauge or Range - mm²
Color
Operating Temperature
-30°C ~ 105°C