XW5G-P1.5-1.2-1
型號描述:
Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-26 AWG
GRD TB PUSHIN 1.5MM 1:2 1TIER
型號:
XW5G-P1.5-1.2-1
品牌:
Omron Automation and Safety
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Ground, Earth
Disconnect Type
Number of Positions
3
Number of Levels
1
Terminal - Width
3.5mm
Termination Style
Push In
Voltage - IEC
500V
Voltage - UL
600V