XG2A-1001
型號描述:
10 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG Through Hole
集管和線殼 Connector w/Standard Terminal 10 Contact
型號:
XG2A-1001
品牌:
Omron Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Feed Through
Connector Type
Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish
Tin
Color
Black
Mounting Type
Through Hole
Wire Gauge
28 AWG
Number of Positions
10
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness
Cable Termination
IDC
Cable Pitch
0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch
0.100" (2.54mm)