NA5-12W101S-V1
型號描述:
Human Machine Interface (HMI) Touchscreen 12.1" Color
人機介面顯示器和面板式個人電腦 Sysmac NA HMI, 12", Silver
型號:
NA5-12W101S-V1
品牌:
Omron Automation and Safety
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Display Type
Color
For Use With/Related Products
Multiple Manufacturer, Multiple Product
Type
Touchscreen
Operating Temperature
0°C ~ 50°C
Voltage - Supply
24VDC
Ingress Protection
IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant; NEMA 4X
Size - Display
12.1"