首頁 > Omron代理商 > E2EH-X12B1 2M
影像僅供參考,以產品規格為準
E2EH-X12B1 2M
型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M30
型號:
E2EH-X12B1 2M
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Package / Case
Cylinder, Threaded - M30
Output Type
PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance
0.472" (12mm)
Shielding
Shielded
Operating Temperature
0°C ~ 100°C
Termination Style
Cable Leads
Voltage - Supply
10V ~ 32V
Material - Body
Stainless Steel
Sensor Type
Inductive
Ingress Protection
IP67, IP69K
Indicator
LED
Response Frequency
100Hz