E2E-X23C130-R 5M
型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.906" (23mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M30
SENSOR INDUCT 23MM NPN M30 NO
型號:
E2E-X23C130-R 5M
品牌:
Omron Automation and Safety
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Sensor Type
Inductive
Sensing Distance
0.906" (23mm)
Output Type
NPN-NO, 3-Wire
Response Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Material - Body
Nickel-Plated Brass
Voltage - Supply
10V ~ 30V
Termination Style
Cable Leads
Operating Temperature
-25°C ~ 70°C