E2E-X22B230 2M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.866" (22mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M30
- 型號:
- E2E-X22B230 2M
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M30
- Output Type
- PNP-NC, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.866" (22mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C
- Termination Style
- Cable Leads
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Response Frequency
- 200Hz