E2E-X16MC118 2M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.63" (16mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M18
- 型號:
- E2E-X16MC118 2M
- 品牌:
- Omron
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Sensing Distance
- 0.63" (16mm)
- Output Type
- NPN-NO, 3-Wire
- Response Frequency
- 400Hz
- Shielding
- Unshielded
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Termination Style
- Cable Leads
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C