E2E-X10MC118-M1
型號描述:
近程式感測器 M18 UnSHIELD Output NPN, IOLink None
型號:
E2E-X10MC118-M1
品牌:
Omron Automation and Safety
交期:
5-8工作天
Sensing Distance
0.394" (10mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Connector
Voltage - Supply
10V ~ 30V
Response Frequency
400Hz