E2E-X10MC118 2M
- 型號描述:
- SENSOR INDUCT 10MM NPN M18 NO
- 型號:
- E2E-X10MC118 2M
- 品牌:
- Omron Automation and Safety
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M18
- Output Type
- NPN-NO, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.394" (10mm)
- Shielding
- Unshielded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- Cable Leads
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Ingress Protection
- IP67, IP69K
- Response Frequency
- 400Hz