NSR020A0X43Z
- 型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6V 20A 4.5V - 13.8V Input
DC DC CONVERTER 0.6-6V 120W
- 型號:
- NSR020A0X43Z
- 品牌:
- OmniOn Power™
數量:
- Type
- Non-Isolated PoL Module
- Number of Outputs
- Voltage - Input (Min)
- 4.5V
- Voltage - Input (Max)
- 13.8V
- Voltage - Output 1
- 0.6 ~ 6V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Current - Output (Max)
- 20A
- Power (Watts)
- 120 W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Efficiency
- 95%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 10-SIP Module
- Size / Dimension
- 1.45" L x 0.36" W x 0.61" H (36.8mm x 9.1mm x 15.5mm)