EHHD024A0A41Z
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 24A 18V - 75V Input
- 型號:
- EHHD024A0A41Z
- 品牌:
- OmniOn Power Inc
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Tray
- Features
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Package / Case
- 8-DIP Module, 1/8 Brick
- Size / Dimension
- 2.30" L x 0.90" W x 0.35" H (58.4mm x 22.9mm x 8.9mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 75V
- Efficiency
- 92%
- Current - Output (Max)
- 24A
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Output 1
- 5V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Control Features
- Enable, Active Low
- Power (Watts)
- 120 W
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 2.25 kV