首頁 > Ohmite代理商 > SM102035005FE
影像僅供參考,以產品規格為準
SM102035005FE
型號描述:
50 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial High Voltage, Non-Inductive Thick Film
RES 50M OHM 1% 1W RADIAL
型號:
SM102035005FE
品牌:
Ohmite
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
50 MOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
High Voltage, Non-Inductive
Temperature Coefficient
50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 110°C
Package / Case
Radial
Supplier Device Package
Radial
Size / Dimension
0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max)
0.340" (8.64mm)