BGAH425-125E
- 型號描述:
Heat Sink BGA, CPU, GPU Aluminum Alloy Top Mount
散熱器 42.5 x 42.5 x 12.5mm BGA Heatsink w/tape
- 型號:
- BGAH425-125E
- 品牌:
- Ohmite
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Type
- Top Mount
- Package Cooled
- BGA, CPU, GPU
- Attachment Method
- Thermal Tape, Adhesive (Included)
- Shape
- Square, Angled Fins
- Length
- 1.673" (42.50mm)
- Width
- 1.673" (42.50mm)
- Diameter
- Fin Height
- 0.492" (12.50mm)
- Power Dissipation @ Temperature Rise
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow
- Thermal Resistance @ Natural
- 2.50°C/W