OSD32MP157F-512M-BAA
- 型號描述:
OSD32MP15x Embedded Module Arm? Dual Cortex?-A7, Arm? Cortex?-M4 NEON? SIMD 800MHz 512MB
SIP: 157F, 512MB, BAA
- 型號:
- OSD32MP157F-512M-BAA
- 品牌:
- Octavo Systems LLC
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Module/Board Type
- MPU Core
- Core Processor
- Arm® Dual Cortex®-A7, Arm® Cortex®-M4
- Co-Processor
- NEON™ SIMD
- Speed
- 800MHz
- Flash Size
- RAM Size
- 512MB
- Connector Type
- 302-BGA
- Size / Dimension
- 0.710" L x 0.710" W (18.00mm x 18.00mm)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 85°C