NC7SZ14P5X
型號描述:
Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger SC-70-5
型號:
NC7SZ14P5X
品牌:
ON Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Schmitt Trigger
Package / Case
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type
Surface Mount
Logic Type
Inverter
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply
1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low
32mA, 32mA
Number of Inputs
1
Supplier Device Package
SC-70-5
Input Logic Level - High
1.4V ~ 3.6V
Input Logic Level - Low
0.2V ~ 1.2V
Max Propagation Delay @ V, Max CL
5.9ns @ 5V, 50pF