E2EW-X10C118-M1TJ 0.3M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18
- 型號:
- E2EW-X10C118-M1TJ 0.3M
- 品牌:
- OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Sensor Type
- Inductive
- Sensing Distance
- 0.394" (10mm)
- Output Type
- NPN-NO, 3-Wire
- Response Frequency
- 2Hz
- Shielding
- Shielded
- Material - Body
- Stainless Steel
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Termination Style
- Cable with Connector
- Operating Temperature
- 0°C ~ 85°C