CFR2B12X-S-P
- 型號描述:
Fan Blower, Cross Flow 12VDC Rectangular - 73.5mm L x 23mm H Ball 10.9 CFM (0.305m3/min)
FAN BLOWER CF 73.5X23.5MM 12VDC/
- 型號:
- CFR2B12X-S-P
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Rectangular - 73.5mm L x 23mm H
- RPM
- 9500 RPM
- Air Flow
- 10.9 CFM (0.305m³/min)
- Width
- 23.50mm
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Noise
- 35.0dB
- Power (Watts)
- 1.3 A