CFR2B12H
- 型號描述:
Fan Blower, Cross Flow 12VDC Rectangular - 68.8mm L x 23mm H Ball 5.5 CFM (0.154m3/min)
FAN BLOWER CF 68.8X23.5MM 12VDC
- 型號:
- CFR2B12H
- 品牌:
- OLC Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Rectangular - 68.8mm L x 23mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 7000 RPM
- Air Flow
- 5.5 CFM (0.154m³/min)
- Width
- 23.50mm
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Approval Agency
- CE, cUL, TUV, UL
- Fan Type
- Blower, Cross Flow
- Noise
- 25.0dB
- Power (Watts)
- 1 W