首頁 > ODU代理商 > S11LAC-P06MFG0-6200
影像僅供參考,以產品規格為準
S11LAC-P06MFG0-6200
型號描述:
6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
型號:
S11LAC-P06MFG0-6200
品牌:
ODU
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Backshell
Connector Type
Plug, Male Pins
Color
Silver
Voltage Rating
Current Rating (Amps)
7.5A
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Shielding
Shielded
Number of Positions
6
Orientation
A
Shell Size - Insert
1
Operating Temperature
-40°C ~ 120°C
Fastening Type
Push-Pull
Termination
Solder Cup
Ingress Protection
IP50 - Dust Protected
Cable Opening
0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)