ES2211N101K502NTM
- 型號描述:
100 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric)
- 型號:
- ES2211N101K502NTM
- 品牌:
- Novacap / Knowles
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 750
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:188
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 250VAC
- Package / Case
- 2211 (5728 Metric)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Safety
- Lead Spacing
- Ratings
- X1, Y2
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.79mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 100 pF